Výrobky

Podvádzala ma

on 11. 12. 2023 0 Comments

Som muž a mám svoje potreby. S manželkou už skoro viac ako dva roky spolu nespíme. Zo začiatku som sa snažil navodiť romantiku, urobiť peknú atmosféru, zapáliť sviečky a navnadiť ženu k romantickému a láskyplnému sexu. Žena mala vždy rada dlhé predohry. Snažil som sa preto aj o dotyky a bozkávanie. Moja žena ma ale stále odmietala a ja som stále nechápal, prečo. Až raz som v jej telefóne našiel nejakého chlapa, ktorému posielala svoje nahé fotky a videá. Veľmi ma to rozčúlilo a zároveň rozosmutnilo. Myslel som si, že po takej dlhej dobe manželstva by toho nebola schopná. Ale zrejme sex a všetky iné veci vyhľadávala inde. Rozhodol som sa preto, že jej dám ochutnať vlastnú medicínu a namiesto čoho by som ženu konfrontoval, neurobil som to.

body

Našiel som si najbližší privát, ktorý v okolí bol a začal som tam chodiť. Nebudem vám klamať, moja prvá skúsenosť na sex priváte bola nesmelá. Štud zo mne ale skoro hneď spadol. Ujala sa ma nádherná slečna, ktorá sa mi hrozne veľmi zapáčila. Priťahovala ma fyzicky a bolo vidieť, že sa jej páčim aj ja. Chvíľku sme spolu flirtovali a dotýkali sa a potom sme spoločne odišli na izbu. Zložil som jej nohavičky, čuchol som si k nim.

stres

Nádherne voňali. Potom som ju zrazu začal bozkávať na jej nádhernom tele ako zmyslov zbavený, hrozne ma vzrušilo už len to jej nádherné telo. Mala nádherné prirodzenie. Začal som jej ho lízať a ona začala krásne stonať. Nakoniec som si ju položil na posteľ a jemne ju prechádzal. Obom sa nám to veľmi páčilo. V tej chvíli som ani nemal výčitky svedomia, pretože manželka ma podvádzala pár mesiacov tiež a vôbec nič mi nepovedala. Robila, ako by sa nič nestalo. Začala sa viac líčiť, viac sa holiť a to už mi začalo byť podozrivé. Nechápal som, kde sa vzala tá náhla zmena. Pochopil som to až po tom, čo som videl tie správy.