Výrobky

Zriaďte si nevyhnutný certifikát

on 23. 1. 2024 0 Comments

Je energetický certifikát domu nevyhnutný? Podľa platných zákonov na Slovensku je. To znamená, že v súvislosti s výstavbou nového domu, s jeho kolaudáciou, prípadne pri výraznejšej oprave bytu či domu, budete tento dokument potrebovať. Vystavuje sa z dôvodu vytvorenia prehľadu o predpokladanej spotrebe energie, ktorá súvisí s používaním daného obydlia. Na výpočet energie sa používajú isté postupy a zohľadňuje sa množstvo faktorov ako aj počet bývajúcich v danom príbytku.

Ak ba sa vám predpokladaná spotreba vody alebo elektrickej energie zdala vysoká a vy by ste sa rozhodli pre nižšiu, čo sa každopádne odráža na mesačnom platení účtov, poďte do toho. Vytvorte si plán, ktorý sa stane vašim spôsobom bývania a štýlom vedenia vašej domácnosti.

k domu sa vzťahuje energetický certifikát

Energetický certifikát domu https://www.certifikaciabudovy.sk/energeticky-certifikat/ si môžete objednať priamo u nás. Naši špecializovaní pracovníci pristupujú k práci mimoriadne dôsledne a po obzretí si požadovaných dokumentov vám zhotovia požadovaný dokument v priebehu niekoľkých dní. Zabudnite na nekonečné čakanie, naša spoločnosť pracuje zodpovedne a rýchlo. Vyhotovený certifikát vám pošleme poštou ako aj v elektronickej podobe na váš email.

nezabudnite na energetický certifikát v súvislosti s vašou stavbou

Energetický certifikát je potrebný aj v prípade požadovania dotácie na rekonštrukciu domu. Energetický certifikát vám ponúkame za primeranú cenu. Vzhľadom na naše praktické skúsenosti a zodpovedajúcu odbornosť v danej oblasti, sa na nás môžete spoľahnúť. Certifikát vypovedá aj o predpokladanej spotrebe teplej vody a elektrickej energie ako aj nákladoch spojených s vykurovaním, takže na jeho základe viete o vašich predpokladaných výdavkoch. Ak by ste sa rozhodli pre vedenie vašej domácnosti viac ekonomicky a ekologicky, neváhajte uplatniť potrebné opatrenia, ktoré vás k vašej predstave o výsledku dovedú.

Bývanie patrí k základným potrebám nášho fungovania, tak sa rozhodnite pre zdravé bývanie, ktoré je v súlade s vašim snom, ktorý zrealizujete a následne žijete v dennom živote.