Výrobky

Cesta k hlbšiemu uvoľneniu a sebauvedomeniu

on 19. 3. 2024 0 Comments

Tantrická masáž nie je len o fyzickom dotyku. Je to holistický prístup k liečeniu, ktorý zahŕňa telo, myseľ a ducha. Cieľom je prebudiť v klientovi životnú energiu, známu ako „prána“, a uvoľniť bloky, ktoré bránia jeho toku. Masáž sa vykonáva pomaly a jemne, s dôrazom na dych a vedomé vnímanie tela.

tantricka masaz

  • Hlboká relaxácia a odbúranie stresu: Tantrická masáž vám pomôže zbaviť sa napätia a úzkosti a dosiahnuť stav hlbokého uvoľnenia. Zvýšenie sexuálnej energie a libida: Masáž stimuluje energetické centrá v tele, čím zvyšuje sexuálnu energiu a libido. Prepojenie s vlastným telom a intimitou: Tantrická masáž vám pomôže prehĺbiť vnímanie vlastného tela a rozvinúť intímny vzťah k sebe samému. Zvýšenie sebadôvery a sebavedomia: Masáž vám môže pomôcť prijať svoje telo a cítiť sa v ňom sebavedomo. Uvoľnenie emócií a tráum: Tantrická masáž môže pomôcť uvoľniť uviaznuté emócie a traumy z minulosti.

masazny olej

Pred masážou si s terapeutom preberiete svoje očakávania a potreby. Masáž sa vykonáva na masážnom stole v teplej a príjemnej atmosfére. Terapeut používa rôzne techniky dotyku, vrátane jemného tlaku, ťahania a vibrácií. Súčasťou masáže je aj práca s dychom a vedomé vnímanie tela. Po tantrickej masáži sa môžete cítiť uvoľnene, energicky a prepojení so svojim telom. Môžete tiež pociťovať zvýšenú sexuálnu energiu a libido. Je dôležité pamätať na to, že každý človek reaguje na masáž inak a vaše skúsenosti môžu byť odlišné od skúseností iných. Tantrická masáž nie je vhodná pre ľudí, ktorí trpia infekčnými chorobami, zápalmi alebo inými zdravotnými problémami. Pred masážou je dôležité informovať terapeuta o akýchkoľvek zdravotných problémoch, ktoré máte. Tantrická masáž môže byť obohacujúcim a transformujúcim zážitkom. Ak ste pripravení preskúmať svoje telo a sexualitu hlbším spôsobom, tantrická masáž vám môže pomôcť na tejto ceste.