Výrobky

Osvetlený vianočný stromček

on 16. 4. 2023 0 Comments

Vianoce by však nemali to správne čaro, ak by ste doma nemali svetielka. Svetielka ku Vianociam jednoducho patria. Predstavte si, ako večer doma všetko rozsvietite, zapálite si sviečku a sadnete si v kruhu rodiny. Vianoce by ani nemohli byť, keby nemáte doma vianočný stromček. Stromček či už živý alebo umelý je pre Vianoce neodmysliteľnou súčasťou už po celé desaťročia. Vyhrať sa môžete s ozdobami, dekoráciami aj svetielkami. Niekto preferuje jednoduchý, minimalisticky štýl, niekto dá stromčeku kúsok extravagancie. Nech už sú vaše ozdoby akékoľvek, finálny vzhľad stromčeka aj tak vždy dotvoria svetielka.

vianočný stromček

Svetelné reťaze na vianočný stromček.

Svetelná reťaz je najčastejšie používaným druhom svetielok, ktorý dávame na náš vianočný stromček. Ľahko sa aplikuje a pekne pokryje celý povrch stromčeka. Rozhodujúcim faktorom pri výbere svetelnej reťaze býva farba a typ žiaroviek. Zatiaľ čo v minulosti sme mohli v obchodoch nájsť rôzne žiarovky, dokonca aj v podobe sviečky či Mikulášov, dnes je trend oveľa minimalistickejší. Tradičné, drobné LED svetielka sú hitom v každej domácnosti. A čím viac, tým lepšie. Stále je najobľúbenejšia klasická tepla žltá farba. Je tradičným odtieňom Vianoc a pôsobí útulne. Do popredia sa však dostáva aj neutrálna biela.

vianočný stromček

Vylúčené však nie sú ani farebné svetelné reťaze. Dôležité je tiež vybrať reťaz podľa druhu napájania. Svetelnú reťaz môžete mať na elektrický prúd, zapojený priamo v zdroji, ale tiež praktickú svetelnú reťaz na baterky. To je výhodou najmä na miestach, kde je stromček ďaleko od elektrickej zásuvky a nemáte možnosť bez predlžováka svetelnú reťaz zapojiť. Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek svetelnú reťaz na vianočný stromček, veselevianoce.sk ponúkajú široký sortiment vianočného osvetlenia, z ktorého si vyberie skutočne každý ešte dnes.