Výrobky

Darček či výhra

on 18. 4. 2023 0 Comments

Hľadáte reklamné predmety, ktoré by ste mohli dávať svojím zákazníkom a zároveň by boli aj praktické? Hľadáte reklamné predmety, ktoré by sa hodili ako výhra do súťaže, ktorú sa chystáte spustiť? My vo www.promodrčeky.sk vieme, že reklamný textil je najideálnejšia a najlepšia voľba týkajúca sa výberu reklamných predmetov, ktorý budete mať ako darček pre svojich zákazníkov, alebo svojich zamestnancov, či ako výhru v súťaži. Nemusí ísť len tričká, ktoré sú najčastejší reklamný textil, ktoré firmy objednávajú. Môže ísť aj o iné textilné predmety, ktoré môžete prispôsobiť aj ročnému obdobiu.

textil

V zime môže byť praktickým darčekom, ktorý od vás zákazníci môžu dostať, napríklad šál, rukavice, alebo čiapka. V lete je to naopak klobúk, osuška, šiltovka, alebo deka na pláž. Takéto reklamné predmety sú aj skvelým tipom na výhru, ktorú sa vaša firma chystá spustiť. Praktické predmety jednoducho ľudia milujú, a keď ich dostanú radi ich aj využijú. Napríklad osuška, klobúk či čiapka alebo praktická vesta, či mnohé ďalšie textilné dobre viditeľné predmety vám môžu dobre poslúžiť ako bezplatná reklama, keď ich budú výhercovia či zákazníci používať. Vo www. promodarčeky.sk vám môžeme na reklamný textil vytlačiť alebo vyšiť čokoľvek.

klobúk

Môže to byť názov vašej firmy, logo, alebo aj nejaká myšlienka, ktorá sa spája s vašou firmou, alebo súťažou, ktorú spustíte. Reklamný textil je perfektná investícia do reklamy, ktorá vás vôbec nemusí vyjsť draho. Keď sa pozriete na našu širokú ponuku reklamného textilu na našej internetovej stránke, zistíte, že niektoré textilné predmety môžete kúpiť za niekoľko euro, ale keď ich bude zákazník, alebo výherca nosiť, bude vám robiť reklamu, všade kde príde. Ak potrebujete pomoc pri výbere reklamného textilu neváhajte a obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme s výberom k vašej spokojnosti.