Výrobky

Senzuálna masáž môže vylepšiť váš život aj inak, než si myslíte

on 29. 3. 2024 0 Comments

K senzuálnym masážam by sme mali pristúpiť tak, aby sme správne chápali ich význam. A ten spočíva predovšetkým v uvoľnení sexuálnej energie, zablokovanej rôznymi vplyvmi. Mohli by sme si ich tu v krátkosti aspoň pripomenúť:

Dogmy z výchovy v rodine a v škole – mnohí z nás sú vychovávaní tak, aby si uvedomili, že sex a erotika sú niečo nevhodné a zlé, a že sa nepristane o nich otvorene hovoriť, http://www.rozhlas.cz/dvojka/radiozpravy/_zprava/preco-ja-bych-mel-hovorit-do-cehunskeho-radia-vystrizena-reportaz-svetlany-lavickove-ze-sidonie–1777667 zvlášť nie na verejnosti. Iste, že nie je vhodné vytiahnuť penis z nohavíc na ulici a medzi ľuďmi tu masturbovať, ale zas by sme nemali sex považovať za niečo neprirodzené, čo k životu nepatrí. Tieto sexuálne bloky môžu niektorým dospelým ľuďom vyslovene skomplikovať partnerské vzťahy a môžu byť aj príčinou problémov s erekciou. Senzuálna masáž pomôže tieto bloky rozpustiť a prinášať naopak do sexuálnej oblasti radosť zo života.

dievča vo vani

Náboženské dogmy – oveľa horší dopad na ľudskú psychiku mávajú aj niektoré náboženské zvyklosti, napríklad kedy opovrhujú a odsudzujú masturbáciu. Na masturbácii nie je nič zlé, je to naopak veľmi očistný proces, a senzuálna masáž môže týmto ľuďom pomáhať v uvedomení, že svojou autoerotikou neprevádzkujú žiadny hriech, čo je samozrejme nezmysel.

dievča na posteli

Stres a prepracovaniesenzuálne masáže môžu napomáhať aj tým, že zbavujú blokád spôsobených stresom, a toho je okolo nás dnes už toľko, že prechádza do chronickej podoby, a to je zle. Veľmi zle. Treba so stresom zatočiť, nekompromisne sa ho zbaviť, pretože ho k životu v skutočnosti vôbec nikto nepotrebuje. Stres iba odoberá energiu, urýchľuje proces starnutia a ubližuje nám. Spolu so senzuálnou masážou by ste mohli užívať adaptogénne bylinky, ako je Ashwagandha, Kotvičník, Maca alebo Ženšen, pomôžu vám udržať vysokú hladinu testosterónu a zabrzdia tvorbu stresových hormónov. Užijete si vďaka tomu masáž lepšie a radostnejšie.