Výrobky

Zdravý spánok

on 8. 7. 2023 0 Comments

Nájsť najlepšie matrace pre dobrý a zdravý spánok môže byť niekedy veľmi náročné. Množstvo firiem, ktoré predávajú nábytok má vo svojej ponuke aj niekoľko typov matracov. Nie vždy však nový matrac znamená aj kvalitný spánok. Tu mnoho ľudí robí veľkú chybu. Kúpi nový matrac, lebo na tom starom sa mu už zle spí, je preležaný a na niektorých už nedržia ani časti materiálu a tak siahne po novom matraci, mysliac si, že to vyrieši problém so spánkom. No takáto kúpa nie vždy dopadne podľa očakávaní. Matrac nekupujete často, kupujete ho na dlhšiu dobu, minimálne na viac rokov, takže jeho kúpe je treba venovať väčšiu pozornosť.

spánok

Každá matrac, ktorý kúpite bude nový a bude vyzerať dobre, avšak je dôležité čo sa skrýva pod jeho povrchom, tu býva najväčší rozdiel v kvalite, ale aj v tom, ako sa vám na matraci bude spať. Dôležité je v prvom rade vedieť, akú tvrdosť má mať váš matrac, máte radi mäkkosť matraca, do ktorého sa zaborí vaše telo a príjemne zahreje alebo radšej spíte na tvrdej podložke, na ktorej si môžete vyrovnať vašu chrbticu? Od toho bude totiž závisieť, ako sa vám bude spať na vašom novom matraci. Vyberte si taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám počas spánku.

matrac

Ďalším dôležitým faktorom, je ortopedickosť daného matraca ako aj materiál, z ktorého je vyrobený. Pri týchto dvoch faktoroch bývajú najvyššie rozdiely vo výrobcoch, ale aj cenách. Ak hľadáte najlepší matrac pre váš dobrý a zdravý spánok zájdite preto do predajní Segum, tu uvidíte naozajstný rozdiel. Segum je prvý slovenský výrobca ortopedických matracov, ktorý využíva pri svojej výrobe prírodné materiály. Svoje matrace prispôsobuje podľa potrieb zákazníkov aj vďaka tomu je jednotkou na Slovensku. Doprajte si kvalitný a zdravý spánok vďaka matracom od firmy Segum, pretože práve tu nájdete všetko, čo vaše telo potrebuje ku svojmu relaxu.