Výrobky

Zachytávať fotoaparátom sa dajú všetky pekné okamihy

on 8. 7. 2023 0 Comments

Zhmotnenie najkrajších spomienok formou tlačenej fotografie patrí k najbežnejším možnostiam ako si ich zachovať dlho živé. Svoje zábery jednoducho nahrajte a pošlite online do grafického štúdia, kde ich podľa vašich pokynov vytlačia na fotopapier alebo na plátno vo forme obrazu. Návrat tlačených fotoalbumov je v poslednom období viditeľný, ich čaro sme znovu objavili po rokoch panovania digitálnej fotografie, ktorá je stále populárna, no krásne zábery na stenách vo forme obrazov majú celkom inú atmosféru. Vyjadrujú náš vnútorný svet a zvečňujú nezabudnuteľné a jedinečné okamihy v živote. Fotoalbumy sú jednou z alternatív, fotografie sa však dajú upraviť aj do rámčeka a postaviť na stôl či zavesiť na stenu.

Fotografie prírody nikdy neomrzia

V grafických štúdiách ponúkajú Hama rámček drevený P1 18×24 cm červený zákazníkom možnosť tlačenia fotografií na rozličné spôsoby, no okrem toho si u nich môžu zakúpiť aj foto rámčeky, do ktorých vytlačené fotografie vložia. Výber rámčekov je široký a záleží na každom zákazníkovi. Fotografie ako obrazy sa môžu objaviť na stenách tlačené na plátne alebo na fotopapieri v pasparte a rámčeku, plastovom či drevenom, dokonca aj v mnohých pastelových farbách.

Zábery pošlite priamo z mobilu

Oceniť špičkovú kvalitu dokážu iba zákazníci, ktorí využívajú ponúkané služby a nakupujú foto rámčeky na svoje fotografie v rozličných farbách, formátoch či materiáloch. Obľúbeným sa stal klasický rámček z dreva, ktorý je vytvorený zo širšej lišty, aby vynikla štruktúra dreva. Súčasťou je papierová pasparta, kvalitné vyrezané sklo s obrúsenými hranami a možnosťou rámček zavesiť alebo ho postaviť. Formát rámčeka je18x24cm, drevená lišta je široká 18mm a hrúbka lišty je 14mm, obrázok v rámčeku môže mať formát 10x15cm. Ponúkaný je vo výraznej červenej farbe. Zútulniť si priestor doma alebo v práci sa dá aj jednoduchým zavesením pekných záberov na stenu alebo postavením fotografie v rámčeku na pracovný stôl, kde vám bude spríjemňovať celý pracovný deň, ktorý tam budete tráviť.