Výrobky

Kto dnes nepozná plastové obálky, do ktorých balíme zásielky

on 29. 5. 2023 0 Comments

Zaručiť sa, že vaša zásielka s tovarom vo vnútri bude doručená v poriadku https://webslovnik.zoznam.sk/slovensko-anglicky/v%25C5%25A1etko-v-poriadku asi nedokáže nikto, pretože počas mnohých trás, ktoré musia zásielky absolvovať, sa s nimi manipuluje a prekladajú sa, ale odolávajú aj poveternostným podmienkam, čo treba pri ich balení zohľadniť. Plastové poštové obálky by mohli vaše obavy vyvrátiť a tovar ochrániť.

Papier je tradičný, ale neodolá vode

Každý tovar, ktorý posielame, má nejaký tvar, konzistenciu alebo je drahý či krehký, a tomu treba prispôsobiť aj druh obalového materiálu, výbornou voľbou je plast. Obálky z plastu majú pevnú štruktúru, ktorá sa neroztrhne pri bežnej manipulácii, vyrábajú sa v hrúbkach plastu 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, pre jednoduchšie uchopenie môžu mať aj ucho, nepriehľadnosť obálky zabezpečí čierna farba vnútornej strany obálky a lepiaci pásik je výborný spôsob uzatvorenia, ktoré zamedzí či celkom znemožní preniknutiu vlhkosti, slnečných lúčov či špiny alebo hmyzu dovnútra obálky.

Kartónové škatule však netreba zatracovať, ich použitie má svoje miesto pri veľkých predmetoch, do plastových obálok 2packsk.sk môžete zabaliť drobnejšie súčiastky, darčeky, knihy či dokumenty, ale aj menšie textilné výrobky. Vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach a farebných úpravách povrchu, výhodné balenia obsahujú viacero kusov obálok, pri ktorých ušetríte financie a budete ich mať po ruke v prípade nutnosti.

Prosím, vyberte si veľkosť

Eshop je zásobený mnohými variantmi plastových obálok, ktoré si môžete objednať. Podľa druhu tovaru si vyberte hrubšiu alebo tenšiu verziu, farbu, ktorá sa vám páči, môže mať ucho, za ktoré sa dá obálka lepšie uchopiť, a tiež máte možnosť voľby rozmeru obálky. Každý predmet v nej potom bude spoľahlivo uchránený pred vypadnutím, ale aj napadnutím hmyzom či znečistením alebo premoknutím vodou. A to sú benefity, ktoré oceníme nielen pri poštových službách v rámci Slovenska, ale aj do ďalekých krajín sveta, kde budú z každej neporušenej zásielky nadšení.