Výrobky

Klasické žiarovky alebo LED?

on 4. 3. 2023 0 Comments

LED osvetlenie.

Používate LED osvetlenie v celom dobe či byte? Alebo ste len vymenili klasické staromódne žiarovky za modernejšie LED? Tie sú na trhu už niekoľko rokov a majú oveľa lepšie vlastnosti. V prvom rade majú dlhšiu životnosť. To znamená, že nemusíte tak často kupovať nové produkty a šetrite tak aj naše životné prostredie. Výhodou LED žiaroviek je tiež nízka energetická náročnosť. Vďaka LED žiarovkám môžete výrazne ušetriť na energiách za elektrinu. Ale taktiež sú LED žiarovky obľúbené z hľadiska svietivosti. Intenzitu žiarenia ako aj svietivosť majú oveľa kvalitnejšiu. LED žiarovky do domácnosti si môžete kúpiť v rôznych farbách. Ak hľadáte extravagantnejšiu variantu určite vás poteší modré, červené či iné farebné osvetlenie. Pokiaľ zháňate klasické žiarovky na osvetlenie miestností ideálna je žltá, ale aj stále viac populárnejší biely podtón.

LED žiarovka

LED žiarovky však nie sú jediným produktom z kategórie LED, ktorými môžete osvietiť svoju domácnosť. Váš interiér môže byť celý prerobený na LED osvetlenie. Vy tak ušetríte množstvo peňazí za energie a tiež docielite modernejší vzhľad celej vašej domácnosti.

LED panel

LED panely.

Namiesto visiacich lustrov môžete na stropy použiť LED panely. Prečo práve panel? V prvom rade ide o skutočne dizajnovú vychytávku a v moderných luxusných interiéroch vytvárajú nádherný koncept s miestnosťou. Sú takmer nenápadné. Zabudované sú priamo do stropu a biely dizajn ladí so stenou, vďaka čomu si ich častokrát návšteva ani nevšimne. A množstvo LED žiaroviek v panely vám poskytne nadpriemerné osvetlenie.

LED pásiky.

Dekoratívne osvetlenie v podobe LED pásikov taktiež nie je novinkou. LED pásiky sa používajú najčastejšie na osvetlenie kuchynskej linky či iného nábytku.

Ak aj vás zaujala možnosť LED produktov do domácnosti, navštívte stránku ledprodukt.sk.