Výrobky

Čistá kancelária – základ úspechu

on 6. 3. 2023 0 Comments

Kancelária je miesto, ktoré si váš potenciálny zákazník zapamätá ako prvé – preto musí byť čo najreprezentatívnejšie. Nejde len o personál či ponúkané služby – udržiavané a čisté prostredie je polovicou úspechu. Ľudia, ktorí žijú v upravenom a príjemnom prostredí sa cítia aj vnútorne spokojnejšie, dosahujú dobré výkony a vedia si zorganizovať čas. Ak ste v prostredí, ktoré vás reprezentuje, ľudia majú zároveň sklony posudzovať vás pozitívnejšie resp. hodnotiť vás ako spoľahlivých a zodpovedných. Nehovoriac o tom, že sa u vás cítia ako doma. Na upratovanie nemusíte mať po dlhom pracovnom dni vždy energiu a chuť, preto je lepšie využiť profesionálne služby a máte istotu, že kancelárske priestory budú vždy čisté.

upratovací servis

Kto by vám v tejto oblasti mohol pomôcť? Spoločností orientujúcich sa na upratovacie služby je neúrekom, no ich kvalita je mierne povedané kolísavá. S naším upratovacím servisom GRANT sa nemusíte báť nedbanlivo odvedených služieb. S technologicky vyspelou technikou, odhodlanými pracovníkmi a precíznymi metódami zvládneme aj nemožné. Hovoria o tom aj naše dlhodobé skúsenosti podporené pozitívnymi referenciami stálych zákazníkov. Cena služieb je vždy priaznivá, platíte len za objednané úkony podľa časového harmonogramu – rešpektujeme vaše časové a finančné možnosti.

kancelária

Do udržiavania priestorov sa oplatí investovať svoju pozornosť – okolie to ocení. Pravidelné upratovanie kancelárii sa skladá z viacerých krokov – základom je zabezpečiť čistotu sociálnych zariadení a kúpeľní. V rámci takého upratovania je dôležité vyprázdniť smetné koše či popolníky. Leštíme nábytok tak, aby vyzeral ako nový – stoly, stoličky, skrine sú vždy čisté. Vysávame a špecializujeme sa na čistenie kobercov a čalúnenie nábytku, v rámci údržby kúpeľne dopĺňame hygienické potreby, umývame okná a príslušenstvo v kuchynke. Do našich služieb spadá aj umývanie podlahových plôch aj chemickými metódami či formou technologických vymožeností. Držíme sa hygienických noriem v záujme zachovania vašej bezpečnosti a nadovšetko chceme, aby náš zákazník mal dobrý pocit z nami vykonanej práce. Váš názor je našou motiváciou, ako sa zlepšovať.