Web

La Isla bonita od Madona

on 20. 1. 2024 0 Comments

Viete čo je skvelé písať články či príspevky proste hocičo akú tému si len viete prestaviť. A ešte dupľom keď vás to baví. Len keby bolo toho času nazvyš čo nie je. Na web môžete dať hocičo  ale v rámci slušnosti no niektorí slušnosť ako takú nepoznajú. Nechápem že ľudia môžu celé dni sedieť na FB a pod viem ako smrdí im robota je to hrozné. Chcela by som vidieť tie domácnosti. My máme toľko roboty že neviem kde mi hlava stoji. druhí sa vám čuduje choré to usudzujú podľa seba asi. Jedno obdobie vešala suseda vonku ta vonkajšom sušiaku oblečenie či uteráky a pod. No des aké zadubené to nevidelo ruky že by to zaprala. Fuj alebo prala raz za mesiac.

buď hviezda spisovateľka

My perieme aj trikrát do týždňa . Ja by som neopraté veci nezniesla. Ľudia ani nevetrajú si šatníky či skrine potom smrdia ako molitan. Ja mám rada vzdušnosť a sviežosť nič prepchaté. Jednofarebné steny nie každá iná my máme bledožlté steny v byte. Viete čo ma napadlo že si založiť nejaký online obchod cez web. Inač v dnešnej dobe je toho až až. Teraz som zapla YUTUBE kanál trochu hudby lebo to ticho my lezie na nervy. Počúvam speváka THE WEEKIND SKLADBU BLINDING LIGHTS  moja skladba hudba je môj život. Túžim sa dostať niekam a tancovať. Cez prázdniny sa budem venovať viac sebe a písaniu to je cirka mesiac.

letná zábava

Ja síce nemám svoje deti ale za pár dní je tu zas MDD. Decká budú mať sviatok voľno. Počúvam veselú pieseň DANCE MONKAY či že tancujúca opica a druhá je tiež skvelý hit SAVE YOUR TEARS  . Ešte pár riadkov a dna dnes končím čaká ma iná robota. Ja by som chcela úplne iný život mať tak plno prachov a užívať si život nie len robota a robota dokola ako otrok. Aj vy máte niekedy takú chuť. Mal by mať život šťavu nie len otročina. Mne často hovoria že som si pomýlila povolanie mala som byť herečka či komička ešte nie nič stratené keď si dám zuby urobiť  tak to zahájim. Na CASTING pôjdem.