Výrobky

Zriaďte si aj vy virtuálne sídlo

on 25. 4. 2023 0 Comments

Aké sú výhody virtuálneho sídla? Čítajte ďalej a dozviete sa viac. V pandemickom období mnohí pracovali z domu a po ukončení náročného obdobia si mohli vybrať, či sa vrátia na pracovisko, alebo budú pokračovať vo vykonávaní práce z domu. Vytvorili sa nové pracovné miesta.

Virtuálne sídlo predstavuje pridelenie poštovej schránky na určitej adrese. Výber miesta záleží na vás, môžete si zvoliť lukratívnu adresu v hlavnom meste alebo virtuálne sídlo v blízkosti vášho domova. Ak podnikáte z domu a nechcete zverejňovať na príslušných dokumentoch adresu vášho bydliska, možnosť založenia virtuálneho sídla môže byť pre vás výbornou možnosťou. Zriadením virtuálneho sídla chránite svoje súkromie. Pracujete z domu a korešpondenciu preberáte na adrese virtuálneho sídla. Ušetríte peniaze za prenájom kancelárskych priestorov, keďže za prenájom poštovej schránky platíte podstatne menej.

vyzdvihneme vašu poštu

Korešpondenciu si môžete vyberať osobne, alebo si môžete so zriadením vášho virtuálneho sídla požiadať o doplnkové služby. Môžete využiť možnosť vyberania pošty, jej zaznamenávania v počítačovom systéme a jej preposielania na váš email. V prípade zásielok do vlastných rúk, môžete splnomocniť pracovníka, ktorý tento typ pošty zodpovedne prevezme a následne vám ju obratom prepošle na adresu vášho bydliska.

zodpovieme vaše dotazy

Dáva vám to celé význam a objavili ste v možnosti zriadenia virtuálneho sídla množstvo výhod pre vás? Pokojne nás kontaktujte, pomôžeme vám s výberom vášho virtuálneho sídla a s jeho zriadením. Virtuálne sídlo firmy prináša celý rad plusov pre začínajúcich aj rozbehnutých podnikateľov, ktorí môžu podnikať z pohodlia vlastného domova. Táto možnosť je vhodná aj pri zvažovaní cestovania či sťahovania. S nami máte istotu, že vaša korešpondencia sa nestratí. Všetky písomnosti skenujeme a preposielame na emailovu adresu našich zákazníkov. Využite aj vy kvalitné služby, zabezpečte si istotu v prijímaní vašej pošty a pracujete s odhodlaním.