Výrobky

Odmieta vas partner?

on 4. 1. 2024 0 Comments

Väčšinou ženy riešia, že ich partner odmieta. A dokážem si živo predstaviť, aké to je, pretože som si tým bohužiaľ tiež neraz sama prešla. Povedala by som, že odmietanie je najväčší problém. Len tak sčista-jasna, z ničoho nič k vám partner začne byť chladný, začne si schovávať mobil a berie si ho všade so sebou a predtým to nerobil. A už iba to je zlé znamenie. Samozrejme to nemusí nič znamenať, ale aj môže. A predstavte si, čo také odmietnutie v žene muž spôsobí. Strašnú bolesť a šialené množstvo otázok, ako, čo, prečo a či náhodou nie je chyba na jej strane. A čím dlhšie to trvá, tým horšie to je. Žena si myslí, že niečo robí permanentne zle, stále na sebe hľadá chyby a začne byť v depresiách.

s

A keď s ňou o tomto probléme ešte partner odmieta hovoriť, tak je to naozaj ponižujúce. Za seba môžem povedať, že pokiaľ sa o problémoch (a to sa nemusí týkať len sex ponuky levice https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/levice) nekomunikuje, tak je to začiatok konca. A bohužiaľ väčšina vzťahov po exkomunikácii sa rozpadá. A ten jeden, tomu je to jedno, tomu chladnému, čo vás odmieta a vy ho márne prehovárate, že to skúsite znova, nech sa k vám vráti a tak ďalej. Bohužiaľ, láska je na jednu stranu krásna, ale v niektorých vzťahoch aj bolestivá.

s

A sex je tiež veľmi dôležitou súčasťou vzťahu. A ak to jednoducho neklape v posteli, tak je mizivá šanca, že to bude klapať v normálnom živote – ibaže by ste boli s partnerom obaja asexuálni, ktorí sex nepotrebujú a nejako ho nevyhľadávajú a jednoducho bez neho vedia žiť. Ale takých ľudí je naozaj málo. Takže je potrebné si všímať jednotlivé náznaky a komunikovať úplne o všetkom, pokiaľ vám na tom danom človeku a vzťahu k nemu záleží. Často tiež odmietanie môže byť aj prvým signálom toho, že vás ten druhý podvádza – tiež už sa mi to bohužiaľ stalo, nie raz a dostávala som sa z toho naozaj veľmi dlho.