Výrobky

Lišta na LED pásik

on 22. 2. 2023 0 Comments

Možno zvyšujúce sa ceny elektriny nás nútia zamýšľať sa aj nad spotrebou. Preto čoraz viac ľudí zvažuje možnosť lacnejšej alternatívy žiaroviek.

LED svetlo do domácnosti.

LED osvetlenie do interiéru je na scéne už dlhú dobu. No niektorí ľudia stále dávajú prednosť klasickým žiarovkám. Možno práve vyššia cena elektriny nás prinúti zmeniť spôsob svietenia. Práve LED osvetlenie je úspornejšie a dokáže vám na finálnom vyúčtovaní ušetriť nejaké peniaze. Taktiež je väčšia životnosť žiaroviek a LED produktov, čo znamená, že nemusíte riešiť stále sa opakujúcu kúpu nových žiaroviek. Okrem žiaroviek sú LED pásiky tým produktom, ktorý prevláda v našich domácnostiach.

LED pásik

LED pásik.

LED pásiky do domácnosti určite poznáte. Skrášľujú kuchynskú linku, osvetľujú nábytok v obývačke či zútulňujú steny. Takéto LED pásiky sa možno nachádzajú aj u vás doma alebo ste ich už niekedy určite videli. No novinkou, ktorá vám zabezpečí dokonalý vzhľad LED pásiku je lišta na LED pásik.

LED pásik

LED lišta FIX, do ktorej sa upevní LED pásik má za úlohu najmä pravidelný, rovný tvar LED pásika. Takisto však plní aj ďalšie dôležité funkcie. Lišta ochraňuje led pásik pred vlhkosťou, vodnou parou či prachom, čo je najčastejším problémom poškodenia a fungovania LED pásika v kuchyni nad sporákom. Lišta vám predĺži ešte viac životnosť LED pásika. Takisto je LED pásik pevne upevnený v lište a nehrozí jeho zvlnenie ani odpadávanie. Navyše je pásik v lište termoregulovaný a neprehreje sa. Pokiaľ uvažujete nad montážou LED pásika do vašej domácnosti, určite by ste mali zvážiť rovno aj kúpu lišty. LED pásik bude vyzerať krajšie a navyše bude aj chránený.

Najkvalitnejšie LED produkty ako aj príslušenstvo v podobe lišty či iných produktov potrebných pri montáži nájdete na ledprodukt.sk. Navštívte stránku ledprodukt.sk a vyberte sa cestou LED osvetlenia.