Spoločnosť

Záchrana vzťahu

on 19. 7. 2023 0 Comments

Mám kamarátku, so svojim priateľom je 8 rokov. Nie sú manželia, len zasnúbenie. Majú 2-ročného syna. Mali super vzťah, žiadne väčšie problémy medzi sebou alebo tak nemali. Zhruba keď mal ich syn pol roka začal jej priateľ jazdiť do práce s mladým dievčaťom, vozil ju určitú dobu, začali si spolu písať, do jednej chvíle si kamarátka myslela, že s ňou niečo mal. Správal sa odmerane, mali koľkokrát medzi sebou naozaj rozoprie, chcela už niekoľkokrát odísť, len nemá kam. Rodinu má, ale k sebe by ju nevzali. Peňazí veľa nemá, pretože je na rodičovi. Rok a pol to trvalo tak nejako všelijako, samé hádky. Nachádzala po byte rôzne účtenky, kedy bol s tým dievčaťom napríklad v McDonalde, v čase keď už by mal byť doma z práce.

s

Nedávno našla aj fotky v notebooku od nej, čo mu poslala. Aj priania k narodeninám so srdiečkom a nápisom „tvoje….“. Stále ju hovoril že ju miluje, chce byť s ňou as malým, chce byť rodina, potom prišli cvaky kedy mu prdlo v hlave a začal jej hovoriť nech sa ide liečiť. Pred nejakým časom prišlo to, že si uvedomil, že s tým dievčaťom to bola chyba, a že ho to strašne štve, že chce byť s ňou a s malým a byť zase rodina. Kamarátka mi hovorila že ho stále miluje, ale trápi ju to stále. Že o nej prestala hovoriť a zmenil sa.

s

Všetko bolo super. Začal byť zase normálny, bol s malým doma, staral sa ako mal. Dnes mi napísala, že ju príde že je zase iný. Za všetko ju zreve, musí stále upratovať, čokoľvek čo sa mu nepáči ju vyčíta. Nie je hneď umytá panvica, čo si dovoľuje brať si auto, keď on práve bude preč. Podotýkam to auto je oboch. Že sa ho nespýtala či si môže požičať auto, že je podľa neho vycikaná, že ho štvú peniaze. Potom mi napísala že si myslí, že s tým dievčaťom bol zase v kontakte pretože to čo jej robí, robil vždy keď bol s ňou v kontakte. Ona urobila pre ten vzťah veľa, snaží sa aj napriek tomu, čo jej urobil. Snaží sa ten vzťah zachrániť a toto za to má…