Výrobky

Tantra masáž pre páry

on 18. 3. 2023 0 Comments

Vyskúšanie tantrickej masáže od profesionálneho maséra/ky niektorí ľudia považujú za neveru. Môžeme sa na tento zážitok ale naopak pozrieť aj tak, že službu senzuálne masáže bratislava svojmu partnerovi proste darujete a tým mu doprajete príjemný zážitok. Hoci táto masáž pracuje so sexuálnou energiou, vždy ide len o masážnu službu a pohlavný styk s personálom je v tantra salóne pochopiteľne zakázaný. Cieľom preto je, aby návštevník odišiel zo salóna kompletne uvoľnený a nabitý čerstvou životnou silou. Čo potom dokáže pozitívne využiť vo svojom pracovnom, sociálnom, ale aj mileneckom živote. Takisto prevláda názor, že tantrická masáž je údajne určená len pre pánov. No aj táto minca má dve strany.

  • Tantra salón v Bratislave ponúka tiež masáž pre páry a návštevníkom samozrejme môže byť aj žena. Rozdiel je potom v tom, že zákazníčky sa ujme masér a zákazníka masérka. Teda vždy personál opačného pohlavia (pokiaľ si zákazník neželá inak).

Vyzlečená žena

Senzuálna masáž preto dokáže byť vhodným darčekom aj pre ženu. Doprajte jej niečo exotické a aj iný spôsob, ako môže kvalitne uvoľniť svoje sexuálne napätie. V prípade záujmu bude najlepšie navštíviť tantrický salón, pretože ten je k tomuto zážitku ideálne prispôsobený. Čisté a hygienické prostredie + tantrická hudba + ideálne zaučený personál. Skúste spoločnú masáž určenú pre páry.

Pokiaľ sa vám ale tento nápad moc nepozdáva, môžete sa na neho pozrieť aj z tohto uhla- naučíte sa niečo nové, čo potom zapojíte do svojho spoločného intímneho života.

Telo, voda

Áno, presne tak. Odpozeráte si, ako sa takáto tantrická masáž vlastne praktizuje, od začiatku až do konca. Snažte si zapamätať jej techniku a postupy, na základe čoho ju potom zahrniete do svojho mileneckého života aj vy. Môže slúžiť tiež ako milostná predohra. Je už len na vás, či jej chcete dať šancu alebo nie.