Nezařazené

Pánska masáž

on 7. 7. 2022 0 Comments

Masáž prostaty je pre mnohých mužov niečím nepoznaným. Jedná sa o masáž prostaty a teda v tantrickom pomenovaní je to masáž lingamu. Masáž sa vykonáva priamo zvnútra. Pre mnohých môže už len to vyvolávať nejaké predsudky ako napríklad, že takáto masáž nie je vhodná je odpudzujúca alebo že je bolestivá a podobne. Všetko sú to len a len predsudky, ktoré nie sú založené na pravde. V skutočnosti je pri tejto masáži ako ostatne aj pri všetkých ostatných tantrických masážach dodržaná v prvom rade 100% hygiena. Muži ktorý túto https://sport.aktuality.sk/c/315644/kaspar-sa-uz-tuto-sezonu-v-drese-slovana-nepredstavi-caka-ho-operacia/ tantrickú masáž lingamu podstúpili si ju nevedia vynachváliť. Jedná sa skutočne o príjemnú masáž pri ktorej pocítite intenzívnejšie a priamejšie blaho ako je to pri masáži len zvonka a teda napríklad pri masáži penisu. Keďže samotná prostata má mnoho nervových zakončení je teda pomerne veľmi citlivá na dotyky. Samozrejme, tieto dotyky musia byť správne cielené aby sa zvýšil pocit blaha a vzrušenia.

jedinečná masáž

Pri tejto masáži máte možnosť vybrať si svoju tantra masérku sám, vyberiete si tú, ktorá Vám je najviac sympatická a ktorá vo Vás vzbudila príťažlivosť, dôveru a celkový záujem. Toto napomôže výrazne k tomu, aby ste sa pri samotnej masáži cítili príjemne. Vami vybraná tantra masérka Vám bude k dispozícii po celý čas a hneď na úvod masáže Vás príjemne naladí a uvoľní počas teplého kúpeľa, kde si Vás postupne bude omývať a masírovať čím sa Vám dostane maximálneho uvoľnenia. Môžete sa o tejto masáži a teda o masáži prostaty pokojne rozprávať, môžete sa pýtať a zisťovať podrobnejšie informácie o tom, čo Vás čaká.

pre pánov

No najlepšie bude, ak sa necháte viesť profesionálnou masérkou, ktorá vie presne čo má robiť, a vy si už len budete užívať príjemné s užitočným. Áno, čítate správne. Ako je už známe o tantra masážach, jedná sa o masáže výrazne blahodárne na celkové zdravie tela a ducha. Takto je to aj pri masáži prostaty, obzvlášť, pokiaľ sa vykonáva pravidelne. Pri jej pravidelnej masáži dochádza k správnemu fungovaniu celého Vášho pohlavného ústrojenstva, čo výrazne napomáha predchádzaniu neželaných ochorení prostaty samotnej, semenníkov ale aj iných intímnych častí tela. Preto neváhajte a urobte pre seba niečo príjemné a osožné.