Výrobky

Oblečenie pre dokonalý outfit

on 30. 12. 2022 0 Comments

Správne a efektívne zvolený a nastavený šatník by mal byť v súčasnej dobe základom každej elegantnej a modernej ženy. Nepotrebuje mať v skrini stovky fancy tričiek, ktoré o dva dni vyjdú z módy, alebo kabáty z minulého storočia, ktoré už dávno vyšli z módy. Stanovte si svoj vlastný štýl oblečenia, ktorý bude najlepšie vystihovať práve VÁS. Zvoľte si strihy, farby a podobne. Následne sa zamerajte na takzvaný kapsulový šatník. Preorganizujete si tak svoje oblečenie, ušetríte miesto, nájdete si v tom nový systém a poriadok a už si viac nebudete musieť lámať hlavu nad tým, čo si máte, respektíve nemáte obliecť. Zamerajte sa na základne typy kúskov oblečenia, ktoré sú nadčasové a trendy. Môžete si byť istí, že sa budú nosiť ešte naozaj dlhú dobu a dajú sa dokonale kombinovať. Postačia vám v šatníku niekoľko variácií nasledovného oblečenia a dokážete ním vykúzliť očarujúci outfit na každý deň.

šatník

1. Biela košeľa

Biela košeľa by mala byť základným prvkom v šatníku každej ženy. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že ide o nudný bezvýznamný kus oblečenia, opak je pravdou. Biela dámska košeľa sa dá stylovať na niekoľko štýlov, či už chcete docieliť elegantný outfit v kombinácii s formálnymi nohavicami a elegantnými topánkami, trendy look doladiť skinny jeansami Bigstarjeans a športovými teniskami. Výborne vyzerá aj s čiernou koženou bundou, k tomu výrazný červený rúž a môžete vyraziť.

2. Čierne šaty

Dlhoročná klasika, ktorá spraví bohyňu z každej dámy. Dokonale zvýraznia postavu, zoštíhlia a vyzerajú prirodzene, elegantne a žensky. Využijete ich na rôzne príležitosti, či už do práce, na večierok, rande, do divadla či kina, a tiež sú vhodné pri smútočných udalostiach, ako sú pohreby. Je na Vás či siahnite po mini, maxi, s rázporkou, glitrami, s krátkymi či dlhými rukávmi, odporúčame mať aspoň dva typy klasických čiernych šiat, bez ktorých sa neobíde žiaden ženský šatník.

čierne šaty

3. Nohavice

Tu tých možností potrebujete viac. Je dobré mať v zbierke pár kúskov na pracovné nosenie – rovné či puzdrové, na bežné nosenie vo voľnom čase – skinny rifle, oversized, boyfriend džínsy, a takisto aj na letné nosenie. Nohavice niekedy nezabudnite nahradiť aj sukňou, ktorá by vám tiež nemala chýbať, a už vyššie spomenutými šatami.